Moje Storczyki

O nas

 

Witamy na naszej stronie. Serwis jest odpowiedzią ludzi kochających storczyki na brak wystarczających informacji na ten temat w Polskim Internecie. Naszą pasją są orchidee i wszystko co się z nimi wiąże.
 
Piękno naszego hobby tkwi w tym, że jest tak różnorodne i że każdy sposób myślenia o nim jest tak samo ważny. Jest w nim miejsce dla różnego rodzaju gustów.
 
Autorzy serwisu od wielu lat zajmują się storczykami.
Tak długi czas pozwolił nam zebrać ogromne doświadczenie i wiedzę pozwalająca dostarczyć naszym kwiatom tego, czego właśnie potrzebuje.
 
Mamy nadzieję, że nasz serwis zaciekawi Cię i wciągnie na tyle, byś zechciał przyłączyć się do nas. Serwis jest tworzony z myślą zarówno o początkujących, jak i zaawansowanych ogrodnikach.
 
W ,,odmianach storczyków’’ znajdziecie Państwo wszelkie niezbędne informacje o tych kwiatach, jak również sposobach ich hodowli.
 
Naszym głównym celem przy tworzeniu serwisu jest dopasowanie się do Państwa oczekiwań i dlatego będzie nam bardzo miło jeżli podzielicie się Państwo swoimi spostrzeżeniami na temat naszej strony.
 
Zapraszamy do owocnego korzystania z naszego serwisu!  
 

Strona główna

Szukaj

Storczyki

Budowa storczyków

Poradnik ogrodniczy

Galeria

Linki

Tapety

O Nas

Kontakt

w encyklopedii

Ascocenda hort. - Askocenda

Dendrobium Sw. – Dendrodium

Newsletter

Sonda